r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spybot Anti-Beacon 1.6

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Spybot Anti-Beacon to kolejna aplikacja w szybko rosnącym gronie programów, które mają uchronić użytkowników systemu Windows 10 przed zbieraniem danych na temat użytkownika poprzez wyłączenie telemetrii.

Galeria programu

Główną różnicą pomiędzy innymi aplikacjami tego typu, a Spybot Anti-Beacon jest to, że ten konkretny program został dostosowany również do zabezpieczania prywatności użytkowników również w starszych systemach operacyjnych Microsoftu - dotyczy to Windows 7 oraz Windows 8. Dzięki temu każdy użytkownik tych systemów może wyłączyć wszystkie, albo część z funkcji systemowych związanych ze śledzeniem, zbieraniem informacji i przesyłaniem ich na serwery.

Spybot Anti-Beacon jest bardzo prosty w użyciu, program od pierwszego uruchomienia informuje o wykrytych "furtkach" i modułach zbierających nasze dane, zaś główny pasek na górze okna aplikacji w procentach informuje o ogólnym poziomie bezpieczeństwa. Użytkownik może albo po prostu kliknąć przycisk Immunize, który wyłączy wszystkie wykryte moduły, albo zapoznać się z opcjami zaawansowanymi - te sprowadzają się w zasadzie tylko do kilku dodatkowych informacji oraz możliwości wyłączenia tylko wybranych elementów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kisielek   7 #2 07.12.2016 11:56

@_alf: nie

_alf   4 #1 07.12.2016 07:39

no i jak nazbierają tych danyc to co? ciągle praktycznie jestem zalogowany w YT czy chromie i jeszcze nic mi się nie stało z tego tytułu. wymyślają jakieś durne programy, nie lepiej wyłączyc na komputerze internet?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.