Spybot Anti-Beacon 3.0.5

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spybot Anti-Beacon to kolejna aplikacja w szybko rosnącym gronie programów, które mają uchronić użytkowników systemu Windows 10 przed zbieraniem danych na temat użytkownika poprzez wyłączenie telemetrii.

Główną różnicą pomiędzy innymi aplikacjami tego typu, a Spybot Anti-Beacon jest to, że ten konkretny program został dostosowany również do zabezpieczania prywatności użytkowników również w starszych systemach operacyjnych Microsoftu - dotyczy to Windows 7 oraz Windows 8. Dzięki temu każdy użytkownik tych systemów może wyłączyć wszystkie, albo część z funkcji systemowych związanych ze śledzeniem, zbieraniem informacji i przesyłaniem ich na serwery.

Spybot Anti-Beacon jest bardzo prosty w użyciu, program od pierwszego uruchomienia informuje o wykrytych "furtkach" i modułach zbierających nasze dane, zaś główny pasek na górze okna aplikacji w procentach informuje o ogólnym poziomie bezpieczeństwa. Użytkownik może albo po prostu kliknąć przycisk Immunize, który wyłączy wszystkie wykryte moduły, albo zapoznać się z opcjami zaawansowanymi - te sprowadzają się w zasadzie tylko do kilku dodatkowych informacji oraz możliwości wyłączenia tylko wybranych elementów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 22.04.2018 20:03

@_alf: Jakbyś użył czasem mózgu to wiedziałbyś coś na ten temat.

  #4 27.03.2018 08:24

@Anonim (niezalogowany): jest jeszcze Blackbird V6

  #3 17.01.2018 11:42

ten program nie był aktualizowany od jesieni 2016 - czy wobec tego jest jakiś podobny program, który oprócz Windy 10 obsługuje starsze Wiindowsy 7 i 8.1?

Kisielek   12 #2 07.12.2016 11:56

@_alf: nie

_alf   6 #1 07.12.2016 07:39

no i jak nazbierają tych danyc to co? ciągle praktycznie jestem zalogowany w YT czy chromie i jeszcze nic mi się nie stało z tego tytułu. wymyślają jakieś durne programy, nie lepiej wyłączyc na komputerze internet?