reklama

Spybot - Search & Destroy 1.5 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się kolejna wersja, niegdyś bardzo popularnej aplikacji Spybot - Search & Destroy 1.5 Beta przeznaczonej do wykrywania i usuwania z komputera złośliwych komponentów, głównie oprogramowania szpiegującego (spyware).

Spybot - Search & Destroy radzi sobie dobrze z usuwaniem nie tylko komponentów spyware, ale również aplikacji adware, koni trojańskich, keyloggerów czy dialerów. Program dodatkowo może także czyścić ścieżki użytkownika. Funkcja ta jest bardzo przydatna w momencie gdy użytkownik współdzieli komputer z innymi osobami i nie życzy sobie by inni mieli dostęp do danych dotyczących pracy, której wykonywał podczas działania z komputerem. Poza tym użytkownikom profesjonalnym pozwala również na naprawianie niektórych błędów rejestru i wyświetlanie rozszerzonych raportów. Dużą skuteczność aplikacji zapewniają częste aktualizacje bazy definicji szkodliwego oprogramowania.

Producent niestety w momencie publikacji tego materiału nie udostępnił informacji na temat wprowadzonych zmian. Jedyną rzeczą wizualną jaką udało nam się zaobserwować w programie podczas testów to zmieniony wygląd okienka aktualizacji bazy programu. Na opis zmian zawartych w kodzie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Najnowszą wersję aplikacji Spybot - Search & Destroy 1.5 Beta można pobrać z serwerów producenta. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama