r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Square Enix Montreal zapowiada Hitmana GO na urządzenia przenośne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Square Enix nie ukrywała, że poza kolejną grą z popularnym łysym Agentem 47, przygotowywaną przez Io-Interactive z myślą o PC oraz konsolach nowej generacji, myślała nad pociągnięciem jego przygód na urządzeniach przenośnych. Oddział z Montrealu postanowił ujawnić oto wreszcie projekt Hitman GO, prezentujący zupełnie inne podejście do rozgrywki względem tego, do czego przyzwyczaili się fani. Będziemy mieli do czynienia ze strategią turową, w której wszelkie postacie ukazane zostaną w formie pionków. Jak w planszówkach, przyjdzie poruszać się po określonych ścieżkach.

Planując dotarcie do celu do zlikwidowania, weźmiemy pod uwagę przykładowo drogi patrolowe ochroniarzy i tym podobne sprawy, w sumie jak w głównej serii. Mówi się także o przebierankach, odwracaniu uwagi plus oczywiście charakterystycznych dla bohatera broniach. Hitman GO jest dziełem niewielkiego zespołu, oddelegowanego wewnętrznie do prac nad projektem, i stanowi próbę zmierzenia się z robieniem gier szybko, sprawnie oraz bez zbędnych wielkich narad. Produkt jest ponoć niemal ukończony, trwa jego testowanie. Twórcy zdają sobie sprawę, że nie każdy musi lubić zabawę w biegu, prosi jednak, aby tytułowi mimo wszystko spróbować dać szansę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.