Wystartowała zamknięta beta World of Tanks Blitz na iPady. To poligon testowy przed grą na inne urządzenia przenośne

Wystartowała zamknięta beta World of Tanks Blitz na iPady. To poligon testowy przed grą na inne urządzenia przenośne

19.03.2014 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tylko samym World of Tanks (i Warplanes oraz Warships) na PC Wargaming.net głównie żyje, bo przygotowywana jest również przenośna wersja zabaw w czołgistów. WoT Blitz, bo o tym projekcie mowa, wszedł w fazę zamkniętej bety. Oznacza to, że każdy zainteresowany operowaniem wielkimi lufami w biegu może zgłaszać się do testów, ale nie każdy się do nich dostanie. Przyda się również kompatybilny iPad.

World of Tanks Blitz. Closed Beta Trailer. NA edition

Projekt World of Tanks Blitz powstaje z myślą o urządzeniach różnorakich z Androidem lub iOS, niemniej na chwilę obecną grono graczy zawężone zostało do użytkowników nowszych tabletów firmy Apple. Jeśli otrzymają zaproszenie, sprawdzą drużynową zabawę 7 na 7, zasiadając w środku jednej z przeszło 100 głośno pracujących machin wojennych, głównie z USA, Niemiec i Związku Radzieckiego. W momencie premiery dzieło zadziwić ma nie tylko wysokiej jakości grafiką, jak na sprzęty przenośne, lecz przede wszystkim dopracowanym kodem sieciowym i świetną tzw. grywalnością.

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Produkt zaoferuje to, co normalne World of Tanks, lecz w zminiaturyzowanej formie. W dalszym ciągu chodzi o MMO w modelu Free-2-Play, ale na smartfony oraz tablety. Ponoć czołgami doskonale operować się będzie dało z wykorzystaniem ekranów dotykowych, nad czym popracuje się właśnie między innymi podczas zamkniętej bety. Data premiery na razie nie została ustalona. Nie wiadomo też czy po drodze szykują się otwarte testy. Ani słowa ponadto o ewentualnej edycji na urządzenia z Windows Phone.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)