reklama

Stanowisko byłych pracowników MKS

Strona główna Aktualności

O autorze

Na stronie firmy MKS pojawiło się oficjalne oświadczenie wszystkich współwłaścicieli spółki MKS dotyczące komunikatów pojawiających się w mediach:

W ostatnim czasie przechodziliśmy restrukturyzację firmy, która ma jej zapewnić lepsze i sprawniejsze funkcjonowanie. Towarzyszące temu emocje pracowników, którym MKS zmuszony był podziękować za współpracę doprowadziły do sytuacji opisywanych teraz przez pisma branżowe. Zdecydowanie dementujemy plotki, jakoby ktokolwiek barykadował się w firmie i nie wpuszczał pracowników (...). Do siedziby spółki nie zostali wpuszczeni jej byli pracownicy (...). Pojawienie się patrolu policji w siedzibie spółki było incydentem wywołanym przez jej byłych pracowników, nie zakłóciło jednak pracy firmy.

W tej kwestii skontaktowali się z nami byli pracownicy spółki, którzy oświadczają, że informacja zamieszczona na stronie internetowej MKS zawiera istotne nieścisłości, które chcieliby sprostować:

Było wręcz przeciwnie - spadkobiercy wpuścili jedynie osoby zwolnione poprzedniego dnia dyscyplinarnie oraz pracowników jednego ze zleceniobiorców MKS. Osoby stojące pod bramą, były tego dnia pracownikami firmy i zdecydowały się rozwiązać swoje umowy o pracę, ze względu na poniżające potraktowanie ich przez spadkobierców, którzy bez podania powodu, uniemożliwili im podjęcie pracy i zażądali zdania służbowych narzędzi, a dopiero po interwencji policji pozwolili wejść do budynku, jednak jedynie w celu protokolarnego odbioru rzeczy osobistych (kapcie, kubki).

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama