Star Crusade: War for the Expanse

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Star Crusade: War for the Expanse to kolejna bezpłatna propozycja dla fanów gier karcianych, ale w nowoczesnym wydaniu. Utrzymana w kosmicznych klimatach rozgrywka stawiana na pojedynki w stylu naszej karcianej wojny, ale oczywiście z o wiele bardziej rozbudowanymi zasadami. Produkt powinien spodobać się miłośnikom produkcji w stylu Hearthstone, czyli popularnego sieciowego hitu firmy Blizzard.

W tle mamy opowieść o międzygalaktycznym konflikcie z udziałem wielu stron, co sprowadza się do możliwości opowiedzenia się za jednym z sześciu ugrupowań. Naturalnie zabawa w głównej mierze opiera się na zdobywaniu coraz to nowych kart, aby móc przygotować sobie talię marzeń. Jest ich przeszło trzysta i stale dodawane są kolejne, aby urozmaicić rozgrywkę. Należy dobrze rozważać już dostępne opcje.

Produkt powstał z myślą tak o weteranach komputerowych karcianek, jak również nowicjuszach w temacie. Pierwszych chce przyciągać mnogością zagrań taktycznych, drugich starannie opracowaną oprawą audiowizualną. Nie bez znaczenia jest fakt, że twórcy rozwijają projekt zgodnie z uwagami jego wiernych fanów, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy. Warto więc nie tyle go sprawdzić, co nawet próbować zmieniać.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB NVIDIA GeForce 6800 lub AMD Radeon X1600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!