Station 1.24.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Station to narzędzie umieszczające wszystkie używane aplikacje webowe w jednym miejscu. Zbudowane zostało na bazie przeglądarki Chromium i frameworka Elektron, aplikacje te działają więc tak samo jak w przeglądarce – jednak praca z nimi staje się znacznie wygodniejsza.

Dostajemy ujednolicony interfejs użytkownika, z dockiem zainstalowanych w Station aplikacji, między którymi przełączamy się kombinacją klawiszy lub kliknięciem myszy. Wszystkie powiadomienia trafiają do bocznego paska, aplikacja pozwala też na globalne ich wyciszenie w trybie skupienia.

Station wymaga posiadania konta Google i po uruchomieniu wyświetla aplikacje Gmaila, Dysku Google i Kalendarza, ale łatwo można dodać nowe, z listy setek dostępnych na liście instalatora.

Program dba o minimalizację zużycia pamięci i usypia te aplikacje, z których nie korzystamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #2 16.01.2018 10:17

Napisane mocno pod Gmaila i aplikacje biznesowe. Jeśli korzystacie z kont pocztowych u różnych dostawców, bądźcie gotowi na dodatkowe użycie Thunderbirda, bo WP i inne takie kochane raczej nie pójdą. Spory wybór aplikacji do zarządzania danymi w pracy, o istnieniu niektórych nie miałam zielonego pojęcia :) Jako prywatny multikomunikator lepiej skombinować coś innego, gamingowo-towarzyskie sprawy to nie tutaj. Aha - w przypadku kont Gmaila podpina za jednym zamachem Dysk i Kalendarz, ale jeśli nie chcecie tyle dobroci, można usunąć 'odgałęzienia' i zostać przy gołej poczcie. Jako przeciętny zjadacz chleba dodałam obowiązkowego Gmaila, Pocketa, Canvę i Trello. Nawet nie muli tak katastrofalnie, chyba faktycznie przełącza loginy. Reszta wedle uznania, trudno tworzyć konto na wszystkich serwisach tylko po to, żeby przetestować z programem.

Autor edytował komentarz w dniu: 13.02.2018 13:19
guma77   11 #1 17.12.2017 09:54

jest na linux? to potestuje :)