r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Steam wprowadza Early Access, umożliwia sprawdzenie gier w produkcji

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Valve wprowadziła kolejną ciekawą opcję w ramach swojej cyfrowej platformy dystrybucji Steam — dzięki Early Access gracze będą mogli w łatwy sposób odnaleźć dzieła, które są na razie w produkcji, ale już można w nie zainwestować. Dzięki temu nie tylko wspomogą twórców finansowo przy pracach nad wybranymi tytułami, lecz też aktywnie wpływać będą na rozwój projektów swoimi uwagami. Na początek udostępniono 12 wczesnych wersji gier.

Na liście znajdziemy między innymi strzelankę ArmA III, stanowiące interesującą mieszankę gatunków Kerbal Space Program, podobną nieco do Minecrafta kosmiczną strategię Starforge, symulator zarządzania więzieniem Prison Architect, a także chociażby Patterns od Linden Labs, czyli producenta popularnego MMO Second Life. Decydując się na zakup w Early Access od razu możemy zagrać w nadchodzący produkt, a potem stajemy się automatycznie posiadaczami pełnej wersji po jego premierze. Często będzie okazja nabyć tak gry w okazyjnej cenie, ale wypada równocześnie brać pod uwagę, że niekiedy ich debiut może się odwlec znacznie w czasie...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.