Steel Ocean

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Steel Ocean to bezpłatna propozycja dla wszystkich osób, które zawsze chciały zostać marynarzami, ale ostatecznie nie dane im było odnaleźć się w tym mokrym fachu. Tutaj wcielą się w dowódcę jednej z wielu historycznych jednostek, aby wraz z sojusznikami mierzyć się na morzach ze stroną przeciwną. Pojedynki rozgrywane są w układzie 16 na 16, więc można podziwiać nie lada widowisko, kiedy wszyscy nagle zaczną strzelać.

Do dyspozycji dostajemy 6 klas okrętów wojennych, do których przyporządkowano ponad setkę różnorakich, stalowych postrachów oceanów. Jedne są szybsze, ale o słabym pancerzu, inne mocarne, lecz wolne, i znajdzie się też coś wypośrodkowanego. Co ciekawe, w walce promuje się korzystanie z faktycznie istniejących taktyk na wroga, stosowanych w rzeczywistych warunkach. Zabawa więc także niejednego dużo uczy.

Jeśli komuś nie odpowiada typowo symulacyjne nastawienie produktu, ma do wyboru szereg bardziej rozrywkowych trybów zabawy, chociażby pójście bardziej w stronę MOBA. Nie bez znaczenia przy czerpaniu frajdy z zabawy jest wyśmienita oprawa graficzna, świetne udźwiękowienie, a także ogólne odtwarzanie realiów potyczek morskich. Z każdym dniem projekt Steel Ocean zdobywa nowe rzesze miłośników.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 220GT

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!