SteerMouse SteerMouse 4.2.6f1

Strona główna Mac Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SteerMouse to narzędzie do personalizacji zachowania myszy na USB i Bluetooth, pozwalające zmienić zachowanie kursora i funkcje przycisków urządzenia. Program nie obsługuje Magic Mouse.

SteerMouse pozwala przypisywać funkcje do kombinacji przycisków myszy i klawiszy modyfikujących z klawiatury, co znacznie poszerza możliwości nawet standardowej myszki. Program daje do wyboru ponad 20 opcji, jak przyciąganie kursora, przesuwanie automatyczne do domyślnego przycisku na oknie dialogowym, automatyczne klikanie w określonych sytuacjach, przełączanie programów rolką, klawisze multimedialne, otwieranie plików i wiele innych.

Mysz można konfigurować dla każdego programu osobno, dobierając praktyczne skróty i odpowiednie zachowanie kursora (prędkość, przyspieszenie, czułość). Warto przy tym skorzystać z rekomendowanych ustawień, by oszczędzić sobie pracy.

Program można testować przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!