Studencka Konferencja Naukowa ISAC w Rzeszowie

Strona główna Aktualności

O autorze

26 maja w Rzeszowie odbędzie się Studencka Konferencja Naukowa ISAC (IT Student Academic Conference). Tegoroczna edycja poświęcona będzie nowościom w informatyce i branży IT.

ISAC odbywa się po raz drugi, w tym roku również w Zespole Sal Wykładowych Politechniki Rzeszowskiej. Jak informują organizatorzy, konferencja jest skierowana do wszystkich, a więc od specjalistów branży IT po osoby jedynie interesujące się informatyką. Podczas spotkania poruszone zostaną takie tematy jak bezpieczny dostęp do zasobów firmowych, diagnostyka Linuksa, walka z wirusami w systemie Windows, czy Wykorzystanie legitymacji studenckich w infrastrukturze klucza publicznego. Profesjonalne wykłady przeplatane będą z prelekcjami studentów i prelekcjami pracowników firm informatycznych (Novell, Kaspersky). Część referatów wygłoszona będzie w języku angielskim.

Rejestracja jest darmowa - można jej dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronach organizatora. Dostępny jest tam również kompletny program tegorocznej konferencji ISAC.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi