Stylish Stylish 3.1.8

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Stylish to ciekawe rozszerzenie dla Firefoksa, dające użytkownikowi możliwość wygodnej edycji wyglądu zarówno wybranych stron internetowych, jak również interfejsu samej przeglądarki internetowej.

Rozszerzenie pozwala łatwo i sprawnie modyfikować wygląd dowolnej strony internetowej. Z jego pomocą możemy dostosowywać do własnych preferencji m.in. rozmiar i krój czcionki, kolorystykę poszczególnych elementów witryny, ale także przeprojektować jej cały wygląd - ukryć nieistotne dla nas treści oraz zmienić sposób ich wyświetlania.

Sposób działania Stylisha jest bardzo prosty i opiera się na wymuszeniu od przeglądarki, aby do wyświetlania danej strony wykorzystywała inny niż domyślny kaskadowy arkusz stylów (CSS). Chcąc tworzyć własne style wymagana jest od użytkownika znajomość wspomnianych arkuszy CSS, które to powszechnie stosowane są do projektowania stron WWW.

Stylish daje możliwość tworzenia wielu stylów dla wybranej witryny, a następnie wyświetlanie jej zawartości przy użyciu jednego z nich. Proces tworzenia nowego stylu zainicjować można z poziomu ikonki rozszerzenia, ulokowanej w dolnej części przeglądarki. Do dyspozycji użytkownika oddano prosty, ale w pełni wystarczający edytor stylów, obsługujący kolorowanie składni.

Uwaga!

  1. Na stronie userstyles.org znaleźć można zbiór niespełna 50 tys. motywów i stylów dla Stylisha, stworzonych przez społeczność użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

możliwości konfiguracji, przejrzysty interfejs
brak
ocena użytkownika
31.05.2016 15:29 • Recenzja do wersji 2.0.6

Najlepszy dodatek do Firefoksa z jakiego korzystałem. Plus za ogromne możliwości konfiguracji i przejrzysty interfejs. Dodatek upraszcza korzystanie z przeglądarki internetowej, wszystkie zbędne opcje możemy sobie łatwo wyłączyć. Bardzo przydatny i mały dodatek. Szybko się instaluje i działa bez problemowo.