SuperMemo SuperMemo UX

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SuperMemo UX to nowoczesne narzędzie służące do komputerowego wspomagania nauki.

Program w najnowszej wersji wyposażono w atrakcyjny, intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Wszystkie rodzaje ćwiczeń obecnych w starszych wersjach SuperMemo zostały na nowo zaimplementowane. Co więcej, dodano nowe rodzaje ćwiczeń, przygotowane specjalnie do samodzielnej pracy. W najnowszej wersji programu dostępna jest również opcja tworzenia i edycji własnych kursów.

Wbudowany edytor kursów pozwala na intuicyjne i łatwe przygotowanie własnych kursów, wzbogaconych różnorodnymi ćwiczeniami. Program umożliwia również na dodawanie do stron grafik i nagrań dźwiękowych. Własne nagrania współpracują z wbudowanym analizatorem mowy, dzięki czemu można go również wykorzystywać we własnych kursach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!