Świetny Honor 8X dostępny w ofercie Play

Strona główna Aktualności
Świetny Honor 8X dostępny w ofercie Play
Świetny Honor 8X dostępny w ofercie Play

O autorze

Honor 8X idzie na rekord – jego sprzedaż przekroczyła właśnie 10 milionów sztuk. Od czerwca ten świetny smartfon jest dostępny także w sieci Play.

Operator otrzymał na wyłączność wersję Honora 8X z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej przez cały czerwiec. Telefon w kolorze niebieskim będzie można nabyć w ofercie z abonamentem lub bez.

Honor w ostatnich latach postawił na innowacyjność i zbudował swoją pozycję jako marka nowoczesna, tworzona z myślą o młodych ludziach i jednocześnie przystępna cenowo. Obecność modelu Honor 8X w ofercie operatora Play na polskim rynku pozwoli szerokiemu gronu Polaków sięgnąć po urządzenie zaawansowane, dobrze wykonane, ale niedrogie.

Model Honor 8X cechuje odporna na oddziaływania struktura i niezrównana trwałość. Warta uwagi jest też konstrukcja urządzenia – stosunek powierzchni ekranu do powierzchni całego panelu wynosi 91 proc., dzięki technice chip-on-film (COF) i opatentowanej konstrukcji anteny. Z kolei 6,5-calowy ekran o proporcjach 19,5:9 (które są bliskie kinowym 21:9) pozwala użytkownikowi cieszyć się doskonałym obrazem w poręcznym urządzeniu. Producenci zadbali też o wzrok użytkowników – Honor 8X wyposażony jest w tryb komfortowy dla oczu: Eye Comfort mode. Po jego włączeniu ograniczamy emisję niebieskiego światła i chronimy dobry sen.

Ponadto, klienci sieci Play otrzymają produkt z funkcjami inteligentnej komunikacji oraz z wdrożoną technologią przetwarzania grafiki GPU Turbo.

Bestseller marki Honor cechuje także minimalistyczny i estetyczny design. Połączenie metalowej ramki, szkła Aurora Glass 2,5D z błyszczącym wzorem o podwójnej fakturze w 15-warstwowej powłoce odbijającej światło pod różnymi kątami, sprawia, że całość jest elegancka i przyjemna w dotyku.

Oferta dla każdego

Klienci operatora będą mogli nabyć smartfona, wyposażonego w kompleksowe wsparcie systemowe, w ofercie z abonamentem lub bez. Wybierając opcję abonamentową zainteresowani mogą sięgnąć po Taryfę „L” lub „M”. W obu przypadkach opłata początkowa wynosi 49 PLN. Natomiast opłata miesięczna za usługę wraz z dopłatą za telefon wynosi odpowiednio: 60 PLN + 40 PLN dla „L” oraz 50 PLN + 40 PLN dla „M”. Telefon dostępny jest też w innych konfiguracjach cenowych – już od złotówki. Decydując się na zakup telefonu bez abonamentu cena urządzenia wynosi 949 PLN. Sieć Play umożliwia także zakup sprzętu na raty: 10 x 94,90 PLN.

© dobreprogramy
s