r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SyncToy dla Windows XP - łatwa synchronizacja danych

Strona główna Aktualności

Po narzędziach pozwalających efektywniej wykorzystać dwa monitory przy jednym komputerze (takie konfiguracje już dawno przestały zaskakiwać), nadchodzi czas na narzędzia dla osób, które często do pracy wykorzystują więcej niż jeden komputer. Problem, jaki pojawia się w takich przypadkach - kiedy pracujemy jednocześnie na wielu serwerach lub komputerze stacjonarnym i przenośnym - to synchronizacja danych.

Dostępne narzędzia nie nadążają za tymi potrzebami i dobrze wiedzieć, że szykują się zmiany. Obok zapowiadanych nowych narzędzi synchronizacyjnych, które pojawią się w Windows Vista, już teraz pojawił się bezpłatny dodatek z serii PowerToys dla Windows XP - SyncToy v1 Beta. To łatwe w użyciu i jednocześnie mocno konfigurowalne narzędzie ma na celu odciążenie użytkownika od nieustannego kopiowania, przenoszenia i synchronizowania danych pomiędzy różnymi katalogami, udziałami, urządzeniami i komputerami. Wersja beta dostępna jest w Centrum Pobierania Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.