SysGauge SysGauge 7.6.38

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SysGauge to niewielkie, ale przydatne narzędzie, pozwalające monitorować w czasie rzeczywistym parametry pracy podstawowych podzespołów komputera.

W obrębie głównego okna programu użytkownik otrzymuje dostęp do informacji dotyczących użycia procesora i pamięci RAM, stopnia zapełnienia dysku twardego, a także szybkości transferu w jego obrębie oraz szybkości połączenia z Siecią. Z poziomu ustawień SysGauge możemy dowolnie konfigurować wyświetlane przez program dane. Nie zabrakło także możliwości zapisu zebranych danych w formie raportów na dysku lokalnym.

Co istotne, narzędzie oferuje funkcje alarmowania użytkownika o przekroczeniu krytycznych parametrów pracy dla wybranego komponentu komputera. Poza powiadomieniem dźwiękowym SysGauge umożliwia również wysyłanie odpowiednich wiadomości e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!