TC4Shell 19.1.14

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TC4Shell to narzędzie pozwalające na uruchamianie archiwów plików zapisanych w najpopularniejszych formatach, takich jak: 7-ZIP, RAR, ISO oraz kilkudziesięciu innych.

Korzystanie z programu TC4Shell jest bardzo proste, gdyż aplikacja integruje się z Eksploratorem Windows i umożliwia korzystanie z techniki "przeciągnij i upuść", a także pozwala na kopiowanie czy wklejanie plików. Klikając prawym przyciskiem myszy na wybrane pliki możemy wykonać rozmaite operacje związane chociażby z zapakowaniem ich do archiwum i wysłaniu e-mailem.

Dodatkową opcją zawartą w TC4Shell jest łatwe w obsłudze zarządzanie hasłami, które służą do zabezpieczenia archiwów plików. Funkcja ta okaże się niezwykle przydatna wśród użytkowników wysyłających lub otrzymujących poufne dane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!