T-Mobile WGW: Activision z Destiny 2 i Call of Duty: WWII [Konkurs]

Strona główna Wideo Relacje

O autorze

Sporo się też dzieje w Hali 3, gdzie zlokalizowane jest stoisko Activision. Na pewno dwiema największymi atrakcjami są gry Call of Duty: WWII oraz Destiny 2. W związku z tą drugą pozycją przygotowano m.in. premierową wystawę plakatów. Na odwiedzających czeka również wiele innych niespodzianek.

Na stoisku Activision czeka gratka dla wszystkich fanów serii Call of Duty. Na specjalnych stanowiskach przedpremierowo zagramy grę w Call of Duty: WWII, która w sklepach pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu. Do dyspozycji otrzymujemy 3 tryby rozgrywki: kampanii dla jednego gracza, rozgrywce wieloosobowej i scenariuszu Nazi Zombies.

Z kolei w Destiny 2 wcielimy się oczywiście w tzw. Strażnika. Gracze mogą również liczyć na dziesiątki zadań, będą brać udział w misjach zwiadowczych lub odkrywać sekrety Zaginionych Sektorów. Dla tych, którzy najbardziej cenią sobie rywalizację, czeka rozgrywka w formacie 4 na 4, dodatkowo w ramach misji Najazd zagramy w 6 osób.

Konkurs

Na koniec relacji mamy jeszcze jeden super konkurs. Tym razem do wygrania jest kod na Destiny 2 w wersji PC i zestaw gadżetów firmy Activision (powerbank, pendrive, notes, smycz i pin). Zadanie jakie tym razem mamy dla Was jest następujące. Opisz broń, którą chciałbyś widzieć w kolejnej odsłonie Destiny, jakie właściwości powinna ona mieć. Najciekawszy komentarz nagrodzimy kodem do gry Destiny 2 na PC (po premierze, 24 października), drugi ciekawy komentarz zostanie nagrodzony zestawem gadżetów. Powodzenia!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie.

© dobreprogramy