T-Mobile WGW: Tracer GAMEZONE prezentuje najnowszy sprzęt [Konkurs]

Strona główna Wideo Relacje

O autorze

Będąc na T-Mobile Warsaw Games Week, warto także zajrzeć na stoisko Tracer GAMEZON. Producent peryferii komputerowych prezentuje najnowszy sprzęt. Dodatkowo odwiedzający mogą również wziąć udział w wielu konkursach i turniejach, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Wśród wystawionego sprzętu na stoisku znajdziemy m.in słuchawki Thunder 7.1 i GAMEZONE. Te ostatnie charakteryzują się przede wszystkim podświetleniem LED oraz rewelacyjnym dźwiękiem przestrzennym. Nie mogło także zabraknąć myszek oraz klawiatur. Producent chwali się specyfikacją techniczną gryzonia Oblivion oraz mechanicznej klawiatury Radiant.

Producent zapewnia także stanowiska, na których zagrać można w taktyczną strzelankę Escape from Tarkov. Dodatkowo dla wszystkich chętnych przewidziano takie atrakcje jak turniej w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Atrakcyjne nagrody przewidziano również dla uczestników licznych konkursów, w których do wygrania jest sprzęt Tracer GAMEZONE i kody do gry Escape from Tarkov.

Konkurs

Kolejne wyzwanie przed Wami. Tym razem nagrodzimy aż 5 szczęśliwców. Nagrody są zacne, pierwsza z nich to zestaw klawiatury mechanicznej z kodem do gry Escape from Tarkov, druga to słuchawki wraz z kodem do gry, kolejne trzy to kody do gry Escape from Tarkov. Pojedynczy kod wart jest 35 Euro! Nagrody cenne to i zdanie nieco bardziej wymagające.

Logotyp Tracer GAMEZONE nawiązuje do znaku ostrzegającego przed skażeniem biologicznym. ZADANIE KONKURSOWE: Wymyśl alternatywną historię dla Tarkova, mając na uwadze, że do rozgrywki trafiła broń biologiczna. Jak zakończy się historia fikcyjnego, rosyjskiego miasta? Pomysł na rozwinięcie fabuły gry opisz w 500-1000 znakach.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie

© dobreprogramy