TV Show Favs TV Show Favs 4.5.1

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników filmu i seriali
Pobierz program
lub zeskanuj:

TV Show Favs to aplikacja dla miłośników seriali, oglądających na bieżąco nowo wydane odcinki lub chcących śledzić postęp oglądania starszych produkcji. W aplikacji dostępna jest baza informacji o ponad 25 tysiącach seriali, głównie angielskojęzycznych, także animowanych.

W aplikacji należy założyć konto, na którym będą przechowywane informacje o oglądanych przez użytkownika serialach i obejrzanych już odcinkach. Ulubione seriale można oznaczyć gwiazdką i zapisywać na bieżąco postęp w oglądaniu, a także otrzymywać informacje o premierach kolejnych odcinków. W opisie każdego z seriali znajduje się także lista odcinków z podziałem na sezony oraz występujących w nim aktorów i odnośniki do IMDB. Dostęp do listy ulubionych seriali nie wymaga połączenia z Internetem.

W aplikacji można też przejrzeć popularne w ostatnim czasie seriale (w skali dnia, tygodnia, miesiąca i roku) wśród użytkowników aplikacji, ich oceny i zaplanować listę oglądania odcinków. Seriale można oznaczać własnymi etykietami.

Aplikacji towarzyszy widżet na ekran domowy, którego funkcje można dostosować do własnych wymagań. Można również zmienić skórkę na ciemną.

Aplikacja wyświetla reklamy. Ma też płatną wersję, która pozwala dodatkowo na synchronizowanie terminów premiery odcinków z kalendarzem, integruje się z serwisami społecznościowymi, Trakt.tv i ma dwie dodatkowe skórki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!