r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tanie granie, czyli kolejna wakacyjna wyprzedaż na Steam

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Za jedną z głównych przewag komputerów nad konsolami wielu graczy uważa nie mocniejsze podzespoły, lecz Steam, a konkretnie regularne promocje w cyfrowym sklepie firmy Valve. Za naprawdę niewielkie pieniądze można tutaj nabywać ciekawe pozycje. Nawet jeżeli nie będzie w nie od razu czasu grać to bardzo często okazja jest po prostu nie do zignorowania i portfel w sumie sam się otwiera. Teraz znowu przyjdzie poćwiczyć samokontrolę. Do końca miesiąca potrwa oto następna edycja wakacyjnej wyprzedaży.

W ramach oferty dnia, codziennie za skromne pieniądze zakupimy inne pozycje. Do tego dochodzi błyskawiczna oferta, a więc wybrane tytuły dostępne taniej tylko przez 8 godzin. Stale też przy okazji zmienia się wybór projektów w ramach tak zwanego Wyboru społeczności, gdzie to gracze głosują, o co mieliby wreszcie ochotę wzbogacić kolekcję, oczywiście też w promocyjnej cenie. Ruszyła także akcja Wakacyjna przygoda.

Ma ona stanowić dodatkową zachętę do zakupów, wprowadzając element rywalizacji. W miarę uzupełniania kolekcji gier, zyskuje się na różne sposoby specjalne karty (chociażby za wydanie równowartości 10 dolarów czy głosowanie w Wyborze społeczności). Za każde 10 zgromadzonych kart otrzymuje się odznakę, a ta potem daje przynajmniej 1 przedmiot dla wybranej gry, emotikonę, tło profilu plus punkty dla zespołu, do którego zostaliśmy losowo przydzieleni w momencie przystąpienia do zabawy. Członkowie ekipy wspólnymi siłami walczą, aby danego dnia mieć jak największy wynik punktowy, bo dzięki temu wylosowanych przez system 30 z nich otrzyma 3 gry ze swojej listy życzeń. Pozostali (także ci z innych grup) uzyskają dodatkowe karty, by móc próbować dalej.

r   e   k   l   a   m   a

To nie koniec, bowiem poza wyróżnionymi akcjami specjalnymi, dostępna jest też lista wszystkich przecenionych na chwilę obecną produkcji. Widnieje ona na samym dole strony wyprzedaży i pozwala w wygodny sposób przeczesywać promocyjne zasoby Steam pod kątem wyłapywania najtańszych perełek. Sporo tu pozycji tzw. Indie, gier Ubisoftu, no i rzecz jasna samego Valve. Ciekawe, ile zostawicie tu pieniędzy...

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.