Dynie atakują portfele, czyli kolejna wielka wyprzedaż na Steam

Dynie atakują portfele, czyli kolejna wielka wyprzedaż na Steam31.10.2014 10:45
Grafika reklamująca dodatek do gry Killing Floor, dostępny z nią w akcji na Steam
Grafika reklamująca dodatek do gry Killing Floor, dostępny z nią w akcji na Steam

Dziady kojarzą nam się z literaturą, a mniej z 31 października, na który to dzień obrządek przypadał, za to kiedy jest Halloween wie chyba obecnie każdy. Zwłaszcza gracze, którzy mogą dzisiaj liczyć na straszne oszczędności w sklepie Steam w ramach tematycznej wyprzedaży. Przeceniono kilkaset pozycji pełnych, jak również dodatków w formie DLC, których cechą wspólną jest wpisywanie się w jakiś sposób w wielce znane święto dyni.

Grafika reklamująca dodatek do gry Killing Floor, dostępny z nią w akcji na Steam
Grafika reklamująca dodatek do gry Killing Floor, dostępny z nią w akcji na Steam

Niekoniecznie chodzi o występowanie zombiaków, potworów, demonów czy też tym podobnych szkarad, ale w tematykę wpisują się również propozycje zwyczajnie chociaż trochę przerażające. Za grosze można stać się posiadaczem produkcji z serii Painkiller, Hydrophobii, przygodówek o Drakuli i tych marki Black Mirror, starusieńkiego polskiego projektu Gorky 17 czy pełnych czarnego humoru Overlordów. Niewątpliwą gratką dla starszych graczy będą wszystkie odsłony kultowego w pewnych kręgach cyklu Legacy of Kain, włącznie z pierwowzorem, kontynuacją, a także świetnymi Soul Reaverami.

Z tytułów dodanych na Steam w ostatnim czasie, a przez to droższych, choć wciąż w obniżonej cenie, warto zwrócić uwagę na dopiero nadchodzące Escape Dead Island, wznowienie niezapomnianej przygodówki Sanitarium z 1998 roku, pakiet dodatków do The Evil Within (niestety sama gra sprzedawana jest w pełnej cenie), sympatyczne Costume Quest 2 albo tylko lekko przecenione rodzime The Vanishing of Ethan Carter. Jest też Dead Rising 3: Apocalypse Edition, a więc przeniesiona z Xboksa One gra z otwartym światem pełnym nieumarłych, która gwarantuje zabawę na długie godziny.

Z pozostałych pozycji, na które należy zwrócić uwagę przygotowując się do uzupełniania biblioteki, są niewątpliwie Fallout 3 w wersji GOTY wraz z klasyczną kolekcją gier z serii, BioShock 2, Left 4 Dead 2 (jeśli ktoś nie załapał się wcześniej na darmową wersję), lekko zapomniane Devil May Cry 3 i 4 czy... kompletne wydanie ewolucyjnej strategii Spore, chyba najmniej pasującej do obecnej akcji tematycznej. Ciekawie prezentuje się ponadto zestaw gier Darksiders, obie serie The Walking Dead, a także wszędobylski Wiedźmin.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)