reklama

Telltale szykuje projekt na motywach Gry o tron?

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Znane z wyśmienitych gier przygodowych w odcinkach Telltale Games, kojarzone ostatnio z The Walking Dead czy The Wolf Among Us, od jakiegoś czasu przebąkiwało o szykowaniu się do realizacji projektu na bazie kolejnej wielkiej marki. Nieoficjalnie mówi się o położeniu przez studio rąk na prawach do Pieśni Lodu i Ognia George'a R.R. Martina, spopularyzowanej za sprawą produkowanego przez HBO serialu Gra o tron.

Trudno mówić o konkretach, skoro samo Telltale tradycyjnie odmawia komentarza w sprawie. Nie wiadomo czy chodzi o grę na bazie telewizyjnej czy książkowej serii, ale z uwagi na ukazywanie wydarzeń z punktu widzenia różnych postaci to wersję literacką wskazuje się jako najbardziej prawdopodobną bazę. Niewykluczone też wcale, iż deweloperzy zaskoczą wszystkich i zademonstrują coś na zupełnie nowych wątkach.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić