Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 i nowego Xboksa. CD Projekt potwierdził przypuszczenia

Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 i nowego Xboksa. CD Projekt potwierdził przypuszczenia

Cyberpunk 2077, fot. cyberpunk.net
Cyberpunk 2077, fot. cyberpunk.net
Oskar Ziomek
27.03.2019 21:51

Twórcy gry "Wiedźmin" podsumowali miniony rok i zdradzili kilka planów na niedaleką przyszłość. Działania CD Projektu, bo o nim mowa, opisali podczas konferencji Adam Kiciński oraz Piotr Nielubowicz. Jednym z głównych tematów podczas prezentacji była gra Cyberpunk 2077.

Na koniec nie zabrakło chwili na pytania od dziennikarzy, które pomogły uzyskać dodatkowe informacje o wyczekiwanej produkcji. Jak wynika z udzielonych odpowiedzi, Cyberpunk 2077 zostanie wydany na konsole nowej generacji.

Twórcy wyjaśnili, że choć konsole nie zostały jeszcze zapowiedziane, to od strony technicznej gra od początku tworzona jest w taki sposób, by przeniesienie jej na kolejne platformy nie było kłopotliwe. To kolejne dobre wieści po informacji sprzed kilku tygodni, kiedy okazało się, że Cyberpunk 2077 trafi do wielu sklepów z grami, co wcześniej nie było wcale oczywiste.

[PL] Grupa CD PROJEKT — wyniki finansowe za 2018 r.

Cyberpunk 2077 to gra, o której głośno jest już od dłuższego czasu. Pierwszy zwiastun zobaczyliśmy w połowie ubiegłego roku, a niewiele wcześniej twórcy podzielili się częścią informacji o samej rozgrywce. Dziś wiadomo już także, że w planach nie ma wydania otwartej czy też zamkniętej wersji testowej.

Założyciele CD Projektu na liście Forbesa

Przy okazji tematu Cyberpunk 2077 warto przypomnieć, że założyciele CD Projektu niedawno pojawili się na liście 100 najbogatszych Polaków Forbesa. Wspomniany Adam Kiciński znalazł się w tym zestawieniu po raz pierwszy. W rankingu znaleźli się także akcjonariusze oraz osoby związane z inną polską firmą – Techland. Więcej na ten temat możecie przeczytać w odrębnej publikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)