r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Foos Coding 5+: Make Games 2.15.00

Strona główna Android Gry Dla dzieci

The Foos Coding 5+: Make Games to świetna, bardzo wciągająca gra na smartfony i tablety z Androidem, która nie tylko dostarcza mnóstwo frajdy, ale też pozwala zrozumieć zasady programowania.

O językach programowania mówi się, że jest dziś tak ważne, jak język angielski w Polsce na początku lat 90., gdy nasz kraj zaczynał na całego zaznaczać swoją obecność w globalnej gospodarce. Wtedy angielszczyzna była podstawą marzeń o sukcesie, dziś programowanie wydaje się być tak samo ważne. Dlatego w internecie wiele jest projektów, które uczą kodowania. Są też gry, które trafiają do wyobraźni zwłaszcza dzieci.

Jedną z nich jest The Foos Coding 5+: Make Games. To propozycja bardzo wciągająca, oferująca świetne wrażenia estetyczne, z bardzo ładnie wykonaną grafiką, a co najważniejsze, dostępna całkowicie za darmo. Wcielamy się w niej w jedną z kilkunastu bajkowo-komiksowych postaci do wyboru. Każdy z bohaterów gry zaprowadzi nas w inny świat i podrzuci inne zadania do rozwiązania. Wszystkie musimy rozwikłać, bazując na logice i pozwalając sterowanej postaci pokonywać przeszkody. Musimy łączyć ze sobą rozmaite elementy tak, aby stworzyć spójną całość, np. pozwalając naszemu bohaterowi wykonać dwa kroki do przodu, a następnie podskoczyć i zjeść pączka, będącego celem misji. Na początku grania zabawa wydaje się być bardzo prosta, ale im dalej w las, tym coraz więcej zagadek do rozwiązania. Nie są one jednak na tyle trudne, aby zniechęcić do gry, a przy okazji mocno pobudzają kreatywność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.