[Hall of Games] Co jeszcze można było zobaczyć?

[Hall of Games] Co jeszcze można było zobaczyć?

[Hall of Games] Co jeszcze można było zobaczyć?
16.11.2014 20:44, aktualizacja: 13.01.2016 17:02

Pierwsza edycja targów Hall of Games we wrocławskiej Hali Stulecia miała zakończyć się dziś o 18:00, ale okazało się to zbyt wczesną porą dla zaciętych graczy. Niemniej jednak organizatorzy wydają się być zadowoleni.

Organizatorzy podali właśnie najważniejsze liczby. W kompleksie Hali Stulecia przez trzy dni targowe pojawiło się około 20 000 odwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą ponad 40 wystawców. W konkursie Cosplay wzięło udział 60 uczestników. Publiczność mogła spotkać się z 20 prelegentami i wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez 11 specjalistów. W strefie planszowej łącznie można było zagrać w ponad 400 różnych gier planszowych i karcianych. RetroGralnia udostępniła 50 stanowisk, na których można było pograć w blisko 400 gier.

W turniejach e-sportowych Dota 2, Starcraft 2, League of Legends w kwalifikacjach udział wzięło ponad 900 graczy, z czego w finałach na Hall of Games konkurowało na oczach widzów 71 najlepszych zawodników. Ze względu na zaciętą walkę finał na scenie głównej zakończył się 3 godziny później niż planowano, co spowodowało opóźnienie w zamknięciu targów. Wierna publiczność została do samego końca rozgrywek.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia prezentacji Dying Light, którą nagraliśmy dla Was wczoraj.

Impreza została ciepło przyjęta i możemy spodziewać się kolejnej edycji w przyszłym roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)