The Pirate: Caribbean Hunt The Pirate: Caribbean Hunt 5.4

Strona główna Mac Gry RPG i MMO
Pobierz program

The Pirate: Caribbean Hunt to gra, w której gracz wciela się w kapitana statku pirackiego. Jego zadaniem jest napadanie na statki, atakowanie miast i sprzedawanie zdobytych towarów, by wypłacić załodze wynagrodzenie, dbać reputację i swoje statki.

Kapitan musi zarabiać i dobrze zarządzać załogą, a także rozbudować własny port. Z czasem gracza stać na coraz lepsze statki i odwiedzanie coraz odleglejszych portów Morza Karaibskiego, jeśli kupi odpowiednią mapę. Statki można modyfikować, montując do nich ulepszenia. Z czasem możliwe będzie także sterowanie flotą, przez wydawanie poleceń pojedynczym statkom.

W grze zaimplementowany został realistyczny sposób sterowania statkami żaglowymi, z możliwością wyboru podniesionych żagli i wskaźnikiem kierunku wiatru, oraz imponujący jak na tak niewielką grę system mierzenia odległości i odliczania czasu, zmieniający porę dnia.

Sterowanie w grze zostało opracowane z myślą o ekranach dotykowych, ale można też korzystać ze skrótów klawiaturowych i myszki.

W grze można bawić się samodzielnie, wykonując misje i rozwijając swój port. Można też zagrać ze znajomymi przez Internet w trybach PvP i PvE.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!