r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Pirate: Caribbean Hunt 5.4

Strona główna Mac Gry RPG i MMO

The Pirate: Caribbean Hunt to gra, w której gracz wciela się w kapitana statku pirackiego. Jego zadaniem jest napadanie na statki, atakowanie miast i sprzedawanie zdobytych towarów, by wypłacić załodze wynagrodzenie, dbać reputację i swoje statki.

Kapitan musi zarabiać i dobrze zarządzać załogą, a także rozbudować własny port. Z czasem gracza stać na coraz lepsze statki i odwiedzanie coraz odleglejszych portów Morza Karaibskiego, jeśli kupi odpowiednią mapę. Statki można modyfikować, montując do nich ulepszenia. Z czasem możliwe będzie także sterowanie flotą, przez wydawanie poleceń pojedynczym statkom.

W grze zaimplementowany został realistyczny sposób sterowania statkami żaglowymi, z możliwością wyboru podniesionych żagli i wskaźnikiem kierunku wiatru, oraz imponujący jak na tak niewielką grę system mierzenia odległości i odliczania czasu, zmieniający porę dnia.

Sterowanie w grze zostało opracowane z myślą o ekranach dotykowych, ale można też korzystać ze skrótów klawiaturowych i myszki.

W grze można bawić się samodzielnie, wykonując misje i rozwijając swój port. Można też zagrać ze znajomymi przez Internet w trybach PvP i PvE.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

The Pirate: Caribbean Hunt na weekend – polska gra o piratach

8
27.08.2016  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki proponuję Wam The Pirate: Caribbean Hunt. To dzieło Mirosława Dymka, które możecie znać jako twórcę świetnych Polan lub serii Earth 2100. Po udanej Zombie Defense wrócił z symulatorem kapitana pirackiego statku. Gra polega na żeglowaniu po Morzu Karaibskim i wykonywaniu typowych dla piratów czynności – napadanie na statki handlowe i dyplomatyczne, atakowanie miast portowych, zbieranie ładunków z wraków i spieniężanie ich w odległych portach, gdzie nikt się nie zorientuje, skąd pochodzą towary. Można sterować pojedynczym statkiem, ale gdy gra się rozwinie,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.