r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Proto -Type na weekend – zwinność ważniejsza od broni

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Proto -Type – sympatyczną, darmową platformówkę 2D z głównym naciskiem na zręczność.

Osią rozgrywki jest umiejętne przeskakiwanie po zawieszonych w powietrzu platformach, pokonując przy tym nie tylko różnego rodzaju przeszkody, ale także walcząc na wiele sposobów z uzbrojonym przeciwnikiem.

r   e   k   l   a   m   a

Na wyposażeniu nie posiadamy przesadnie wymyślnej broni, toteż sukces w wielu pojedynkach będzie zasługą zwinności i zręczności naszej bohaterki. Oddając pojedyncze strzały w stronę wroga zmuszona jest ona do częstej zmiany miejsca oraz pozycji zwracając szczególną przy tym uwagę, by nie zlecieć w dół.

Sporym utrudnieniem jest również ciągła kontrola podłoża, po którym się poruszamy. Zostało ono skonstruowane w taki sposób, by w trakcie poruszania się po nim co chwilę aktywować kolejne jego fragmenty. Bez tego dalsza droga okaże się niemożliwa. Będzie więc potrzebna dobra koordynacja zwłaszcza, że w dalszej części gry pojawią się kolejne klawisze do obsługi.

W The Proto -Type na pewno warto spróbować swoich sił: oprócz sympatycznej rozgrywki oraz kilku mile spędzonych przy grze chwil otrzymamy dużą porcję satysfakcji z każdego zaliczonego układu.

Grę The Proto -Type można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.