reklama

The RAD Video Tools 1.300i

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The RAD Video Tools to specyficzne narzędzie do konwersji wideo, które zintegrowane zostało z kodekami Bink i Smacker. Umożliwia ono nie tyle samą konwersję klipów do formatu BIK oraz SMK, co również ich oglądanie za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza.

Wspomniane formaty wideo są mało popularne, jednak z racji zalet jakie ze sobą niosą często wykorzystuje się je do kodowania różnego rodzaju klipów, które spotkać można w grach komputerowych. Narzędzie obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo, dając możliwość konwertowania filmów m.in. do postaci plików BIK i SMK, jak również w przeciwnym kierunku do formatów AVI, WAV, FLC, BMP, GIF, JPEG, TGA, TIFF, PCX oraz PNG.

The RAD Video Tools oferuje wbudowany odtwarzacz audio-wideo oraz mikser ścieżki dźwiękowej. Mocną stroną narzędzia są duże możliwości konfiguracyjne, pozwalające dowolnie skalować i przycinać obraz, dostosowywać jego podstawowe parametry, usuwać wybrane klatki, ustalać poziom kompresji i wiele więcej.

Co istotne, narzędzie pozwala także konwertować multimedia do postaci plików wykonywalnych EXE wraz z wbudowanym odtwarzaczem. Takie rozwiązanie umożliwi odtworzenie materiału na dowolnym komputerze, bez konieczności instalacji żadnych dodatkowych komponentów - kodeków, playera itp.

Lista obsługiwanych formatów

  1. wejściowych: BIK, SMK, WAV, AVI, MOV, QT, LST, FLC, FLI, BMP, GIF, PSD, TGA, PCX, TIF, SGI, PNG, PIC, JPG, JPEG, MP4, DV, MPG, MPEG, WMV, WMA, ASF, MJPG, MJPEG, AIFF, AU, RLA, SWF, MP3, RAW;
  2. wyjściowych: BIK, SMK, AVI, WAV, FLC, BMP, GIF, JPEG, TGA, TIFF, PCX, PNG;
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 24.08.2016 09:48

Ja spotkałem w Life is Strange z 2015 roku grało mi się przyjemnie :)

  #6 30.04.2016 15:10

@Anonim (niezalogowany): Ja ostatnio spotkałem ten format jeszcze w grze Call of Duty: Adwanced Warfare wydanego w 2014r. i jakoś nie widać pikselozy i tak małej rozdziałki!

  #5 14.02.2016 19:22

@Anonim (niezalogowany): Ten format video dalej jest użyteczny ostatnio jaki widziałem to w grze Alan Wake wydanego przez Remedy w 2010 r.

  #4 14.02.2016 00:33

Te formaty wideo to były popularne jakoś tak ze 20 lat temu :D Pamiętam, jak koło 2000 roku konwertowałem nim filmiki z Master of Orion 2 (ach, co to była za gra...) na avi. Komu dziś potrzebne narzędzie oferujące rozdziałkę chyba 320x240 plus do tego pikselozę. Zdaje się, że w Blood 1 (również zacna gra) też były filmiki w tym formacie. Fajnie, że narzędzie jest dalej rozwijane, tylko w sumie po co?

  #3 17.11.2015 23:34

Oczywiście na końcu musi być te LOGO!!!

  #2 07.04.2011 17:56

@daniele massaro jak się nie umiejętnie obchodzisz z narzędziem to nie obsługuję :) To tak smao jak z PS, po Ci taki drogi produkt jak jest problem (zależy dla kogo) z rysowaniem... :D

  #1 19.03.2011 18:52

nie obsługiuje polowy z tych formatow ,
o ktorych mowa

reklama