reklama

The Walking Dead Episode 1 za darmo, tym razem na PSN

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Pod koniec zeszłego roku posiadaczom Xboksów 360 zakosztować było dane zupełnie bezpłatnie pierwszego odcinka przygodówki The Walking Dead, przygotowanej na bazie popularnego komiksu Roberta Kirkmana, a teraz przyszła pora na fanów PlayStation 3. Telltale Games zapowiada, że mająca zachęcić do wkręcenia się historię próbujących ujść z życiem przed zombiakami postaci gra pojawi się za darmo na PlayStation Network 20 marca.

Tytuł nie wydając ani złotówki będzie można pobrać na konsolę do 3 kwietnia. Przy okazji zapowiedziano promocję na pozostałe odcinki pierwszego sezonu. Wszystkie razem w ramach pakietu Season Pass nabędziemy za równowartość niecałych 15 euro lub jeszcze taniej (o 25%) jeżeli mamy abonament na PlayStation Plus. Płacący za PS Plus dodatkowo dostaną możliwość pobrania pozostałych epizodów osobno za połowę ceny — ot, oferta głównie dla tych fanów nieumarłych, którzy już wcześniej jakieś odcinki kupili i myśleli o skompletowaniu kolekcji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama