Thea for SketchUp Thea for SketchUp 1.5.08.488

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Thea for SketchUp to wersja świetnego renderera Thea przeznaczona do używania z programami SketchUp Pro i SketchUp Make do wersji 6 do najnowszej. Program instaluje wtyczkę dla SketchUpa i samodzielną wersję programu z interfejsem, który pozwala przygotować scenę do renderowania, nakładać materiały i dodawać światła do scen.

Thea Renderer to świetny silnik renderujący, generujący fotorealistyczne obrazy i animacje. Do dyspozycji mamy adaptacyjne algorytmy interpolacyjne, poprawne matematycznie symulowanie rozchodzenia się promieni światła oraz renderowanie interaktywne z autorskim silnikiem Presto. Thea ma bogatą bibliotekę licencjonowanych materiałów, dostępną tylko w tym programie.

Thea Renderer w Sketchupie dostępna jest w menu „Rozszerzenia”. Można tam włączyć pasek narzędziowy, przeglądarkę materiałów oraz interfejs renderowania.

By pobrać rozszerzenie trzeba podać swoje dane na stronie producenta. Wersja demonstracyjna renderera pozwala sprawdzić wszystkie jego możliwości, ale na obrazach i animacjach umieszcza znak wodny. Thea dobrze działa z komputerem z kartami graficznymi NVIDIA CUDA (przynajmniej CUDA 6.5, Compute Capability 2.0).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!