r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Time Lapse camera Time Spirit 1.2.0

Strona główna Android Grafika i fotografia Nagrywanie wideo

Time Spirit to praktyczna aplikacja do tworzenia filmów poklatkowych, zarówno w przyspieszonym tempie, jak i filmów animowanych z użyciem różnych przedmiotów czy monitorowania postępu procesów bardzo rozciągniętych w czasie. Aplikacja pozwala szybko przygotować film w wybranej rozdzielczości i od razu opublikować go na YouTube.

Time Spirit ma dwa tryby pracy – ciągły do nagrywania filmów i zdjęciowy, w którym można połączyć kilka zdjęć obiektu w jeden krótki film. Ten pierwszy doskonale sprawdza się przy kręceniu zjawisk pogodowych czy scen, które po prostu można przyspieszyć. Drugi sprawdzi się w bardziej rozciągniętych w czasie zastosowaniach, jak postępy na siłowni, rozwijająca się ciąża czy hodowla roślin. Można składać zdjęcia zrobione codziennie lub co kilka dni albo bawić się w animację poklatkową.

W aplikacji można od razu podłożyć ulubioną muzykę do filmu, a gotowe filmy można szybko umieścić na YouTube. Po zalogowaniu można również oglądać najlepsze filmy innych użytkowników.

Aplikacja jest dostępna zupełnie za darmo i nie ma reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Time lapse: jak uwiecznić widok na filmie poklatkowym smartfonem

41
06.05.2017  •  Anna Rymsza

Wiele zjawisk warto zarejestrować, ale nie zawsze wystarczy nagranie chwili filmu. Jeśli macie ochotę nagrać zachód słońca, ruch w mieście, rosnące rośliny, postępy na siłowni albo stworzyć własną animację, warto zainteresować się filmami poklatkowymi. Wbrew pozorom ich przygotowanie jest bardzo łatwe – wystarczy smartfon i aplikacja, która złoży film z serii zdjęć. Wielu producentów pozwala to zrobić domyślną aplikacją do obsługi aparatu, a czasami warto sięgnąć po inne rozwiązanie – na przykład Time Spirit dla Androida. Time Spirit to praktyczna aplikacja do tworzenia filmów poklatkowych,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.