TomTom AmiGO TomTom AmiGO 8.0.0

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

TomTom AmiGO (poprzednio TomTom Fotoradary) to darmowa nawigacja na Androida, która skupia się dodatkowo na fotoradarach, patrolach i pozwala omijać przeszkody na drodze. Za aplikację odpowiada popularny dostawca map i producent nawigacji firma TomTom.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik, tłumaczący krok po kroku podstawowe możliwości aplikacji. A te skupiają się na nawigowaniu i alarmowaniu nas o zbliżających się fotoradarach i innych utrudnieniach. Dodatkowo na ekranie głównym znajdziemy informacje o naszej prędkości oraz ulicy, na której się znajdujemy.

Z jego poziomu możemy także zgłosić nowy radar, a także przejść do widoku mapy, który dodatkowo wyświetla informacje o natężeniu ruchu. Jeżeli chcemy zmienić zasady powiadomień wystarczy udać się do ustawień aplikacji.

Interfejs programu choć czytelny i intuicyjny, niegdyś nie był szczególnie nowoczesny. Niedawno został jednak zaktualizowany, a sama aplikacja udostępniona także na Androida Auto. TomTom AmiGO, jak i dostęp do informacji o fotoradarach są darmowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!