r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TomTom HOME 2.10.10

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

TomTom HOME to aplikacja przeznaczona do instalowania i aktualizowania map oraz innych elementów na urządzeniach nawigacyjnych TomTom.

Galeria programu

Za pośrednictwem programu możemy zakupić nowe mapy i dodatki, a następnie skopiować je bezpośredno na urządzenie lub kartę pamięci w czytniku komputera. Jeśli posiadamy ważną subskrypcję i zalogujemy się w programie, możemy swobodnie pobierać przysługujące aktualizacje i również synchronizować je z urządzeniem lub kartą. Oprócz samych map TomTom umożliwia także zakup lub bezpłatne pobranie głosów pilota, informacji o fotoradarach, ułatwień nawigacyjnych oraz korekt map MapShare opracowywanych na podstawie danych dostarczanych przez społeczność kierowców.

W zależności od typu urządzenia, TomTom HOME umożliwia również zakup bądź przedłużenie subskrypcji usług LIVE, które na bieżąco w czasie jazdy dostarczają informacje o korkach, utrudnieniach i wypadkach. W niektórych przypadkach jedak, np. w zintegrowanych systemach nawigacyjnych niektórych marek samochodów, w celu skorzystania z subskrypcji LIVE konieczna jest wizyta u dealera, o czym program poinformuje przy próbie jej zakupienia.

Interfejs programu jest bardzo prosty i został przetłumaczony na język polski. Jeśli kopiowana mapa nie mieści się w urządzeniu bądź na karcie, mamy możliwość wyboru określonej strefy, choć nie w pełni swobodnie tak jak w niektórych rozwiązaniach konkurencyjnych dla TomToma. Przed rozpoczęciem kopiowania program proponuje stworzenie kopii zapasowej danych z urządzenia lub karty. Kopia taka zapisywana jest na dysku komputera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nawigacja TomTom z mapami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym

9
OPROGRAMOWANIE 03.03.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Już dawno przywykliśmy do używana nawigacji GPS na co dzień, niemniej uciążliwym elementem korzystania czy to z rozwiązań będących elementem komputera pokładowego samochodu, czy oddzielnych urządzeń, są aktualizacje map. Firma TomTom właśnie pochwaliła się osiągnięciem, które zapowiada zmiany w tej kwestii, a mianowicie aktualizacje map w czasie rzeczywistym. TomTom poinformował, że zakończona została migracja oprogramowania NavKit do Navigation Data Standard, co oznacza, że silnik nawigacji będzie mógł otrzymywać nowe mapy w ramach aktualizacji Over-The-Air. Dzięki temu ich pobieranie i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 14.06.2016 20:46

Jaka enigma? Program do aktualizowania map!

Dementor   31 #1 24.03.2016 22:48

może ktoś przetestuje, bo to taki program enigma, o tyle to dziwne po za darmo, i wydawałoby się że ma dużo ciekawych opcji.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.