r   e   k   l   a   m   a
reklama

Top10 pięknych i odważnych

Strona główna Aktualności

O autorze

Ten miesiąc nie był dla mnie łatwy. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, sesja oraz inne katastrofy naturalne stały na przeszkodzie powstania tego tekstu. Ale Gamikaze walczy, nie skomle. Oto więc zapraszam na trzecią odsłoną naszego comiesięcznego cyklu, tym razem w pełni poświęconego płci pięknej, lecz wcale nie słabej. Wakacje już rozpoczęte, nadmorskie piaski rozgrzane do białości, stąd i temat trzeciego Top10 bardzo przyjemny.

Bo któż nie lubi pięknych kobiet? I choć wszystkie dziewczyny wokół nas mają tę przewagę nad wirtualnymi, że są prawdziwe, nie znaczy to, iż nie warto docenić kunsztu designerów, którzy potrafią tchnąć iskierkę życia w trójwymiarowy obiekt. Ale nie tylko o wygląd zewnętrzny chodzi, o nie - to byłoby zbyt proste. Bohaterki dzisiejszego zestawienia są nie tylko pociągające, ale też inteligentne i dzielne. Bez mrugnięcia okiem pokonują stawiane przez programistów wyzwania, nierzadko radząc sobie z nimi lepiej niż ich męscy koledzy po fachu. Może to dzięki finezji, której brakuje napakowanym mięśniakom? Oceńcie sami.

Numer 10: Carla Valenti

Ponętna pani detektyw z jednej najlepszych gier poprzedniej generacji - Indigo Prophecy znanej także jako Fahrenheit. Nie ukrywam, że po części znalazła się na tej liście, gdyż chciałem przypomnieć Czytelnikom o tej wyjątkowej produkcji – lepszego thrillera ze świecą szukać. Ale i sama Carla ma sporo walorów, których zresztą nie obawia się okazać w odpowiedniej chwili w samej grze. Poza tym to naprawdę twarda babka: wysportowana profesjonalistka o nerwach ze stali, której nie potrafiły przerazić ani makabryczne zbrodnie, ani sceny walki rodem z Matrixa. Choć akurat wątpię, by wiedziała co to Matrix.

[image source="Galerie/Inne/Top10_pieknych_i_odwaznych:8074" mode="custom" width="440" height="240"]

1 2 3 4 5 następna
© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial