Tor Browser for Android Tor Browser for Android 10.0.6 (83.1.0-release)

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tor Browser for Android to mobilna wersja przeglądarki z wbudowanymi narzędziami do korzystania z sieci Tor, zapewniającej anonimowość, ochronę przed śledzeniem i dostęp do stron blokowanych w konwencjonalny sposób.

Tor Browser for Android jest rozwijana przez Tor Project na podstawie mobilnego Firefoxa. Dzięki połączeniu z siecią Tor pozwala ukryć położenie przeglądającego, a wielowarstwowe szyfrowanie zapewnia ochronę przed podsłuchami. Przeglądarka stara się też, by wszyscy użytkownicy „wyglądali” tak samo dla mechanizmów typu fingerprinting, blokuje liczne mechanizmy śledzące i usuwa wszystkie ciasteczka po zakończeniu przeglądania.

Dzięki temu, że ruch w sieci Tor jest przesyłany między wieloma węzłami i można liczyć na „wyjście” w wybranym kraju, przeglądarka ta świetnie sprawdzi się także przy obchodzeniu cenzury i blokad geograficznych.

Przeglądarka jest na wczesnym etapie rozwoju. Na razie do prawidłowego działania wymaga instalacji także proxy Orbot, ale przy kolejnych wydaniach nie będzie to już potrzebne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!