Transportoid 6.5.0

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Transportoid to rodzima aplikacja, która w prosty i przejrzysty sposób informuje o rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej. Na chwilę obecną obsługiwane jest 60 polskich miast, włączając największe aglomeracje, takie jak Trójmiasto, Warszawa czy Katowice, a także mniejsze miejscowości jak Chełm czy Włocławek.

Transportoid automatycznie pobiera i aktualizuje rozkłady, zatem doskonale sprawdza się jako pomoc przy planowaniu podróży. Aplikacja uwzględnia dzień tygodnia oraz święta przy wyborze połączenia. Transportoid może mieć zastosowanie także jako planer podróży, gdyż przy wyborze dwóch przystanków przedstawia proponowany plan trasy.

Ponadto istnieje możliwość wybrania ulubionych przystanków, by dostęp rozkładów był jeszcze szybszy. Po zainstalowaniu dodatku kalendarza aplikacja przypomina o kupnie biletu okresowego. Transportoid jest dostępny za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Transportoid udostępnia funkcje premium za darmo, znalazł nowego właściciela

19
16.09.2014  •  Grzegorz Jamiołkowski

W czerwcu tego roku informowaliśmy o wystawieniu na sprzedaż projektu Transportoid, będącego aplikacją ułatwiającą korzystanie z komunikacji miejskiej. Miesiące poszukiwań zaowocowały znalezieniem nowego właściciela, który całkowicie przejmie wszystko, co jest związane z tą niezmiernie popularną aplikacją na Androida i Windows Phone. Główny twórca Transportoida, Tomasz Zieliński, poinformował na oficjalnej stronie o sprzedaży projektu firmie Mobiem. W ciągu najbliższych dni nowi właściciele przejmą całkowicie prowadzenie Transportoida. Byli deweloperzy mają nadzieję, że nowe kierownictwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza