r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trasa Świętego Mikołaja w Google

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

Coroczna aplikacja Google pomagająca śledzić poczynania Mikołaja oraz przygotowująca nas do radosnego, świątecznego klimatu.

Galeria programu

Podstawowa funkcja Google Santa Tracker uaktywni się dopiero wraz z 24 grudnia. Do tego czasu aplikacja oferuje nam kilka prostych gier, z czego część z nich zostanie aktywowana dopiero w określonym terminie. Gry choć dobrze wykonane od strony technicznej są zazwyczaj nudne, nie posiadają też żadnego systemu klasyfikacji czy też zapamiętywania wyników i rywalizacji. Są dobre na parę minut, ale nic więcej.

Google Santa Tracker bardzo dobrze wpisuje się w Material Design otrzymał także wsparcie dla Chromecasta i Android Wear. Aplikacja dostępna jest w języku polskim i za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Trasa Świętego Mikołaja w Google

1
OPROGRAMOWANIE 19.12.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Dzisiejszą aplikację dnia z pewnością znacie z poprzednich lat. Trasa Świętego Mikołaja w Google to zestaw gier i zabaw, przygotowany przez Google, by podtrzymać amerykańską tradycję śledzenia trasy sań Mikołaja. Jak co roku, w aplikacji znajdziemy mapę, na której rysowana będzie trasa, a także zestaw zupełnie nowych gier, przygotowanych specjalnie na ten rok. Z kolei na stronie SantaTracker.Google.com znajdziemy odliczanie do początku podróży Mikołaja, gry, kolorowanki, filmy i oczywiście trochę nauki programowania. Gry w większości są bardzo proste i świetnie nadają się dla…

W tym roku Mikołaj będzie uczył dzieci kodować

11
INTERNET 03.12.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Tak jak u nas kalendarze adwentowe, w amerykańskiej kulturze zakorzeniona jest tradycja śledzenia toru lotu sani Świętego Mikołaja. W tym roku firma Google już uruchomiła portal dla dzieci, za którego pośrednictwem mogą odwiedzić wioskę elfów, w Wigilię obserwować lot i… uczyć się programować. Nawet ta tradycja nie jest wolna od edukacji, mającej oswoić najmłodszych ze sposobem działania komputerów i tworzeniem własnych programów. W tym roku śledzenie poczynań wesołego brodacza zaczęło się od monitoringu w jego mitycznej wiosce, gdzie pracowite elfy przygotowują prezenty dla grzecznych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.