r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Traseo 2 2.10.4-mb

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Traseo to baza ponad 60 tysięcy tras turystycznych w całej Polsce, w miastach, parkach krajobrazowych i w górach. Aplikacja powstała z myślą o turystyce rowerowej, pieszej, a także uprawianiu różnych sportów.

Galeria programu

Aplikacja proponuje trasy na podstawie lokalizacji GPS telefonu, ale można także samodzielnie ustalić kryteria wyszukiwania, wskazać na mapie dowolne miejsce, wybrać długość i sposób poruszania się po trasie. Wiele tras to pętle, które pozwalają wrócić do punktu wyjścia.

Traseo umożliwia nagrywanie trasy na podstawie wskazań GPS oraz odtwarzanie tras pobranych z innych źródeł. Rejestrowanie śladu można urozmaicić poprzez dodawanie zdjęć i punktów pośrednich na trasie. Zapisaną wycieczkę można udostępnić innym poprzez przesłanie jej do serwisu Traseo, gdzie można dokonać szerszej edycji, zaimportować mapkę na swoją stronę lub pobrać plik w jednym z dostępnych formatów graficznych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 2: poznaj miasto, ułóż trasę i zwiedzaj

35
OPROGRAMOWANIE 08.03.2016 | Anna Rymsza

Jeśli rowery są już gotowe do wyprawy, wypada zaplanować pierwszą wycieczkę. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji i stron, które pomogą przygotować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w okolicy, jeśli przy okazji chcesz pozwiedzać. Drogi rowerowe w polskich miastach Jeżdżenie rowerem po mieście nie sprawia problemów, jeśli ktoś zna okolicę i ma mniej-więcej pojęcie o drogach rowerowych. Początkujący mogą chcieć skorzystać z mapy, by zorientować się, którędy warto jeździć. Większość urzędów miast udostępnia mapy tego typu inwestycji na swoich stronach, ale warto zwrócić uwagę na kilka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.