r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trend Micro Rescue Disk

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Trend Micro Rescue Disk to bezpłatny dysk ratunkowy z oprogramowaniem antywirusowym umożliwiający walkę ze szkodnikami, których infekcja jest tak rozległa, że uniemożliwia uruchomienie systemu operacyjnego i pracę standardowych narzędzi zabezpieczających.

Opisywane oprogramowanie umożliwia stworzenie rozruchowego nośnika danych, który następnie posłuży nam do usunięcia z komputera szkodliwych komponentów. Obsługiwane są płyty CD/DVD, dyski USB oraz zewnętrzne magazyny danych - o ile dysponują powierzchnią na dane min. 128 MB. Warto zaznaczyć, że na wspomnianym nośniku nie mogą się znajdować żadne istotne dane, gdyż podczas pracy kreatora zostanie on sformatowany.

r   e   k   l   a   m   a

Działanie i sposób obsługi Trend Micro Rescue Disk nie odbiegają w żaden sposób od konkurencyjnych rozwiązań tego typu. Po utworzeniu startowego nośnika należy przy jego użyciu uruchomić komputer (pamiętajmy o kolejności bootowania nośników). Daje on dostęp do narzędzi, z pomocą których uporać się można ze szkodnikami uniemożliwiającymi normalną pracę systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Astor44   2 #1 15.02.2018 19:49

Łatwy w uruchomieniu na tzw. bootowalnym pendrajwie, prosty w obsłudze. Wart użycia jako pierwsze narzędzie, pierwsza szybka linia w walce z infekcją uniemożliwiającą uruchomienie komputera.

Autor edytował komentarz w dniu: 15.02.2018 20:25
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.