r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trilobyte Games zapowiada The 7th Guest: 3

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Twórcy gier coraz chętniej sięgają całe lata wstecz i wyciągają na światło dzienne zapomniane marki, niegdyś cieszące się sporą popularnością. Swój powrót ogłaszał już w ostatnim czasie detektyw Tex Murphy, a Trilobyte Games także chce przypomnieć nieco szał na filmowe wstawki w grach z lat 90. ubiegłego wieku, zapowiadając The 7th Guest: 3 w wydaniu PC, Android oraz iOS. Będzie to kontynuacja The 11th Hour, drugiej części serii.

Na nowo wkroczymy na tereny nawiedzonej posiadłości szalonego lalkarza, aby rozwiązywać tam zagadki logiczne, pragnąc ocalić życie. Akcja będzie ukazana w pełnym 3D (w odróżnieniu od renderowanych lokacji z poprzednich odsłon), ale na klasyczną modłę, bowiem na pokładzie są deweloperzy odpowiedzialni za serię przed laty. Tytułu powinniśmy spodziewać się za około 18 miesięcy. Trwają rozmowy odnośnie możliwości finansowania gry. Gdyby nie przyniosły one spodziewanych skutków najprawdopodobniej The 7th Guest: 3 trafi na Kickstartera.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.