Tubex - Videos and Music for YouTube Tubex - Videos and Music for YouTube 3.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tubex - Videos and Music for YouTube to nieoficjalna aplikacja do obsługi serwisu YouTube stworzona głównie z myślą o osobach, które z jego pomocy słuchają muzyki i audycji.

To właśnie muzyka będzie domyślną kategorią jaką ujrzymy zaraz po starcie aplikacji. U góry znajdziemy możliwość wyboru kraju dla jakiego chcemy otrzymać propozycje, a u dołu klasyczną wyszukiwarkę. W wysuwanym po lewej stronie menu, mamy dostęp do opcji logowania na nasze konto YouTube (nie jest wymagane) oraz skróty do pozostałych popularnych kategorii.

Poza tradycyjnym odtwarzaniem materiałów wideo, Tubex na tle innych aplikacji do obsługi YouTube'a odróżniają opcje wspierające dźwięk. Po pierwsze możemy całość przenieść na systemowy odtwarzacz muzyki dzięki temu będziemy mieli możliwość słuchania treści nawet po wyjściu z aplikacji, czy też przy zablokowanym ekranie. Jeżeli do gustu przypadł nam jeden utwór, możemy ustawić jego powtarzanie, bądź też automatyczne wyłączenie po określonym czasie.

Miłośników podcasów, audiobooków i innych audycji powinna ucieszyć możliwość przyśpieszenia odważania i to kilkukrotnie. Oczywiście nie zabrakło także tradycyjnych dla serwisu YouTube opcji. Co najważniejsze Tubex oferuje to wszystko za darmo. W aplikacji znajdziemy banerowe reklamy u dołu ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!