r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tubex - Videos and Music for YouTube 3.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki

Tubex - Videos and Music for YouTube to nieoficjalna aplikacja do obsługi serwisu YouTube stworzona głównie z myślą o osobach, które z jego pomocy słuchają muzyki i audycji.

Galeria programu

To właśnie muzyka będzie domyślną kategorią jaką ujrzymy zaraz po starcie aplikacji. U góry znajdziemy możliwość wyboru kraju dla jakiego chcemy otrzymać propozycje, a u dołu klasyczną wyszukiwarkę. W wysuwanym po lewej stronie menu, mamy dostęp do opcji logowania na nasze konto YouTube (nie jest wymagane) oraz skróty do pozostałych popularnych kategorii.

Poza tradycyjnym odtwarzaniem materiałów wideo, Tubex na tle innych aplikacji do obsługi YouTube'a odróżniają opcje wspierające dźwięk. Po pierwsze możemy całość przenieść na systemowy odtwarzacz muzyki dzięki temu będziemy mieli możliwość słuchania treści nawet po wyjściu z aplikacji, czy też przy zablokowanym ekranie. Jeżeli do gustu przypadł nam jeden utwór, możemy ustawić jego powtarzanie, bądź też automatyczne wyłączenie po określonym czasie.

Miłośników podcasów, audiobooków i innych audycji powinna ucieszyć możliwość przyśpieszenia odważania i to kilkukrotnie. Oczywiście nie zabrakło także tradycyjnych dla serwisu YouTube opcji. Co najważniejsze Tubex oferuje to wszystko za darmo. W aplikacji znajdziemy banerowe reklamy u dołu ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 19.06.2016 04:26

Najlepsza aplikacja do YouTube. Bez dyskusji.

  #1 27.04.2016 05:28

Beznadziejna aplikacja, nie odtwarza większości utworów -"film jest niedostępny". Ch@&€$#%L

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.