YouTube Premium i YouTube Music nareszcie w Polsce. Można wypróbować za darmo

YouTube Premium i YouTube Music nareszcie w Polsce. Można wypróbować za darmo

"Techno do pracy" w YouTube Music? Czemu nie
"Techno do pracy" w YouTube Music? Czemu nie
14.05.2019 19:00, aktualizacja: 14.05.2019 19:17

Doczekaliśmy się. YouTube Premium i YouTube Music od dziś są dostępne w Polsce. Na początek – za darmo, potem oczywiście płatnie.

Zdążyłem już udokumentować moje wieloletnie oburzenie na YouTube za brak odtwarzania w tle, więc czas napisać bardziej informacyjnie, co jest – nomen omen – grane.

Od dziś obie usługi są dostępne dla polskich internautów. Oczywiście można było z nich korzystać wcześniej dzięki VPN-om, ale który nietechniczny użytkownik to robił? Teraz mogą wszyscy. I na początek za darmo.

YouTube Premium i YouTube Music – ceny

YouTube Premium można wypróbować bezpłatnie przez trzy miesiące. Potem będzie trzeba zapłacić 23,99 zł miesięcznie. Jest też opcja konta rodzinnego dla sześciu osób za 35,99 zł. To swego rodzaju złoty pakiet. Mając wykupione YouTube Premium, dostępne będą wszystkie pozostałe usługi. Czyli sam YouTube bez reklam, aplikacja YouTube Music Premium i YouTube Originals – biblioteka filmów, seriali, koncertów i programów telewizyjnych.

YouTube Music Premium można też wykupić oddzielnie. Wtedy kosztuje 19,99 zł miesięcznie lub 29,99 zł w przypadku konta rodzinnego.

Jest też jeszcze YouTube Music darmowy, jednak nie ma on większości udogodnień będących w wersji YouTube Music Premium.

YouTube Premium i YouTube Music Premium - ceny
YouTube Premium i YouTube Music Premium - ceny

YouTube Music Premium – dodatkowe opcje

Za te pieniądze dostępnych jest kilka ważnych udogodnień. Kluczowe z nich to z pewnością możliwość odtwarzania muzyki w tle – tzw. picture in picture. Dzięki temu można po prostu zminimalizować odtwarzacz czy zablokować telefon. Do tej pory takich opcji w YouTube Polacy nie mieli.

Druga istotna rzecz - w YouTube Music Premium nie ma reklam. Nie ma. Co tu więcej tłumaczyć?

Po trzecie w wersji premium możliwe jest odtwarzanie muzyki offline. Wystarczy pobrać poszczególne piosenki i cieszyć się muzyką, gdy przedzieramy się przez polskie lasy pociągiem PKP bez zasięgu.

Ponadto – także w wersji podstawowej – YouTube Music to gotowe są tysiące playlist sprofilowanych pod różne okoliczności, „hotlista” najpopularniejszych kawałków i sprofilowana pod użytkownika lista ulubionych utworów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)