Twilight Twilight 12.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Twilight to aplikacja zbliżona działaniem do popularnego programu f.lux. Zarządza ona jasnością oraz temperaturą obrazu w zależności od pory dnia.

Osoby pracujące przy komputerze czy też korzystające z telefonów i tabletów w nocy często mają problemy z zaśnięciem. Powodem tego jest oszukiwanie organizmu intensywnym światłem monitora o określonej temperaturze. Twilight po ustaleniu położenia użytkownika i określeniu typu zewnętrznego światła jest w stanie automatycznie przyciemnić i ocieplić lub ochłodzić obraz który widzimy na ekranie.

Całość w dużej mierze odbywa się automatycznie, choć z poziomu aplikacji możemy także ręcznie konfigurować temperaturę barwy, jej intensywność czy też przyciemnienie ekranu. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia profili. Domyślnie znajdziemy tu jeden poświęcony czytaniu e-booków.

Jeżeli zajedzie taka potrzeba działanie Twilight możemy na chwilę zawiesić, bądź też wyłączyć. Aplikacja dostępna jest za darmo. Powinna się sprawdzić niezależnie od zastosowanego w urządzeniu ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!