Twitch 5.8

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Twitch to aplikacja mobilna dzięki której mamy dostęp do bazy materiałów i transmisji na żywo z gier wideo. Jej główną zaletą jest ogromna społeczność graczy, którzy udostępniają swoje treści.

Treści w Twitchu podzielono na dwie główne kategorie: kanały oraz gry. Nie zabrakło także klasycznej wyszukiwarki. Dzięki temu łatwo namierzyć interesujące nas materiały.

Poza transmisjami na żywo za pomocą aplikacji możemy przeglądać także nagrania archiwalne. Dodatkową zaletą usługi jest możliwość komentowania na żywo oglądanego materiału. Część z opcji będzie dostępna dopiero po zalogowaniu się na konto. Jego założenie jest darmowe.

Aplikacja mobilna Twitch bardzo dobrze dopełnia możliwość tego serwisu. Pozwala na bierząco śledzić rozgrywkę z naszych ulubionych gier, a także brać udział w czatach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Twitch będzie sprzedawał gry. Zarobią na tym także streamujący

19
27.02.2017  •  Maciej Olanicki

Twitcha nie trzeba nikomu przedstawiać – przez sześć lat działalności wyrósł na największy serwis, w którym można strumieniować rozgrywkę lub oglądać, jak grają inni. W tym czasie Twitch dorobił się sporej społeczności i gwiazd, a wkrótce znacząco poszerzy swoją działalność. Nie brakuje chętnych do zastąpienia Twitcha na miejscu lidera strumieniowania gier. Starają się o to najwięksi gracze w branży, jak na przykład Google z You Tube Gaming czy Microsoft ze swoim (coraz bardziej zintegrowanym z Windowsem 10) serwisem Beam. Twitch nie ustępuje, ale także nie osiada na laurach – wiosną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza