r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tydzień Mozilli...

Strona główna Aktualności

Ten tydzień był szczególnie atrakcyjny dla miłośników programów Teamu Mozilla, pojawiły się nowe wersje Firefoxa, Thunderbirda oraz Mozilli. Zasadniczo zmiany przebiegły pod hasłem "smaller and faster" (mniejszy i szybszy). Faktycznie wszystkie trzy aplikacje w nowych wersjach "ważą" zdecydowanie mniej co w przypadku zwiększenia funkcjonalności jest niewątpliwie cennym osiągnięciem. Szybkość również została poprawiona, w przypadku Mozilli 1.7 pojawiły się nawet konkretne wyniki: według opisu, w stosunku do wersji 1.6 nowa Mozilla startuje o 7% szybciej, 8% szybciej otwiera okna oraz 9 % szybciej ładuje strony. Oczywiście na szybkości i wielkości nie poprzestano, wprowadzono szereg udogodnień oraz usunięto drobne błędy.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi wersjami, niestety jednak na razie dostępne są one jedynie w angielskich wersjach językowych. Mamy nadzieję, że już niedługo pojawią się polskie wersje, trzymamy kciuki za Zespół Mozillapl :-)

Najnowsze wersje Firefox, Thunderbird oraz Mozilla pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.