Tydzień Mozilli...

Strona główna Aktualności

O autorze

Ten tydzień był szczególnie atrakcyjny dla miłośników programów Teamu Mozilla, pojawiły się nowe wersje Firefoxa, Thunderbirda oraz Mozilli. Zasadniczo zmiany przebiegły pod hasłem "smaller and faster" (mniejszy i szybszy). Faktycznie wszystkie trzy aplikacje w nowych wersjach "ważą" zdecydowanie mniej co w przypadku zwiększenia funkcjonalności jest niewątpliwie cennym osiągnięciem. Szybkość również została poprawiona, w przypadku Mozilli 1.7 pojawiły się nawet konkretne wyniki: według opisu, w stosunku do wersji 1.6 nowa Mozilla startuje o 7% szybciej, 8% szybciej otwiera okna oraz 9 % szybciej ładuje strony. Oczywiście na szybkości i wielkości nie poprzestano, wprowadzono szereg udogodnień oraz usunięto drobne błędy.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi wersjami, niestety jednak na razie dostępne są one jedynie w angielskich wersjach językowych. Mamy nadzieję, że już niedługo pojawią się polskie wersje, trzymamy kciuki za Zespół Mozillapl :-)

Najnowsze wersje Firefox, Thunderbird oraz Mozilla pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

© dobreprogramy
s