Uaktualniony Internet Explorer 7 bez WGA

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft udostępnił do pobrania zaktualizowane wydanie Internet Explorera 7 w wersji anglojęzycznej.

Największą zmianą w kompilacji 7.0.5730.13 jest wyłączenie weryfikacji legalności posiadanego systemu operacyjnego, przez co nowy IE7 zainstaluje się na maszynach z Windows XP i Windows Server 2003 bez walidacji WGA. Nowy build zawiera też domyślnie włączone menu przeglądarki oraz rozbudowany przewodnik po nowych funkcjach bezpieczeństwa IE7 dla użytkowników, którzy uruchomią przeglądarkę po raz pierwszy. Uaktualnione wydanie pojawi się też w formie automatycznej aktualizacji, która pojawi się dotychczasowym użytkownikom IE6. Polska wersja dostępna będzie na przełomie października i listopada.

Microsoft wydał także nową wersję narzędzia Internet Explorer 7 Administration Kit, które pozwala przygotować prekonfigurowaną paczkę instalacyjną IE7 w formie pakietu MSI - np. do hurtowej dystrybucji w sieci za pomocą narzędzi takich jak GPO czy SMS.

Najnowszą, anglojęzyczną, wersję przeglądarki Internet Explorer dla systemów Windows XP SP2 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW. Wersje dla innych systemów dostępne są do pobrania na stronie producenta.

© dobreprogramy