r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. Wspierane jest logowanie za pomocą Facebooka oraz Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne Androida. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Udogodnieniem jest też polska wersja językowa. Niestety nie radzi sobie dobrze z wszystkimi znakami, przez co czasem ujrzymy charakterystyczne krzaczki. Sama aplikacja dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Uberspryt Ubera: przekazuje policji fałszywe lokalizacje kierowców

45
INTERNET 04.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Kiepska passa Ubera trwa, zaś częstotliwości pojawiania się informacji, które negatywnie wpływają na wizerunek firmy, nie sposób już traktować jedynie jako dzieła przypadku. Do tej listy możemy teraz dopisać kolejny skandal, który paradoksalnie może przysporzyć Uberowi sympatyków. Wydawać mogłoby się, że kwestię problemów Ubera wyczerpała w ostatnim czasie Xyrcon, dla której podejrzenia o molestowanie i mobbing, a także wizerunkowa wpadka samego szefa Ubera, stanowi o wizerunkowym i finansowym końcu firmy. Wcześniej pisaliśmy także o śledzeniu użytkowników. O nowych ustaleniach w tej…

Nowości w UberEATS, UberSELECT, kary i seksizm, czyli co nowego u Ubera

17
OPROGRAMOWANIE 21.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wydawać mogłoby się, że wraz z adaptacją i wprowadzeniem kolejnych usług, Uber na dobre zadomowił się w Polsce, zaś konflikty z taksówkarzami i inne próby utrudniania działalności kierowców Ubera należą do przeszłości. Nic bardziej mylnego, fenomen Ubera pozwala nie tylko na prężny rozwój, o czym świadczą uruchomione w Polsce nowe usługi, ale także generuje problemy. UberEATS z wyprzedzeniem Zacznijmy jednak od dobrych wieści, a za te można uważać poszerzenie możliwości UberEATS w Polsce. Usługa została uruchomiona w Warszawie na początku lutego i pozwala na zaangażowanie kierowców Ubera do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 15.10.2016 08:23

aplikacja dobra, tylko szkoda, że kierowcy to nie przewoźnicy, a oszuści

mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:21

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.