r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber 3.267.10002

Strona główna iOS Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. Wspierane jest logowanie za pomocą Facebooka, zabrakło znanego z wersji Androidowej logowania za pomocą Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne iOS. Choć większość elementów dopasowano do iOS 6.0 to nawet na 7.0 aplikacja prezentuje się dobrze. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Udogodnieniem jest też polska wersja językowa. Program dostępny jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Uber przestanie śledzić użytkowników po zakończeniu przejazdu

5
OPROGRAMOWANIE 29.08.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Uber od początku swojej działalności napotkał spory opór zarówno ze strony korporacji taksówkarskich, jak i rządów z charakterystycznymi dla nich zapędami do regulacji. Zapewnie między innymi dlatego kierowcy, podobno bez wiedzy samego kierownictwa, wypracowali mechanizmy wczesnego ostrzegania oparte na śledzeniu zagrożeń i tagowaniu ich. Niestety, Uber śledził także użytkowników. Czas przeszły nie jest tu przypadkiem – Reuters informuje, że Uber zaprzestanie podobnych praktyk. O śledzeniu użytkowników przez Ubera aż do pięciu minut po opuszczeniu pojazdu pisaliśmy jeszcze w zeszłym roku.…

Uber przekroczył granicę 5 miliardów przejazdów. Między innymi w Polsce

18
BIZNES 30.06.2017 | Jan Mentel (JAN 2.0)

Uber ma na koncie już ponad 5 miliardów kursów na całym świecie. Nie można jednak wyszczególnić jednego kierowcy, który przekroczył tę granicę, ponieważ w tym samym czasie, czyli w sobotę 20 maja o 8:29:06, na całym globie swój przejazd rozpoczęło 156 kierowców. Jeden z nich odbył się w Warszawie. Jak informuje Uber, polski kurs rozpoczął się na warszawskim Śródmieściu, a skończył na Mokotowie. Szczęśliwym kierowcą okazał się pan Tomasz, który z Uberem związany jest od marca zeszłego roku. W nagrodę każdy z 156 kierowców otrzymał bonus w postaci 500 dolarów. W San Francisco odnotowano…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:21

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.