r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber 3.246.2

Strona główna iOS Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. Wspierane jest logowanie za pomocą Facebooka, zabrakło znanego z wersji Androidowej logowania za pomocą Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne iOS. Choć większość elementów dopasowano do iOS 6.0 to nawet na 7.0 aplikacja prezentuje się dobrze. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Udogodnieniem jest też polska wersja językowa. Program dostępny jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w Uberze: zachęta do oceny kierowców i... pasażerów

8
OPROGRAMOWANIE 27.04.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Polscy użytkownicy Ubera otrzymują aktualizacje aplikacji, których celem ma być zwiększenie komfortu korzystania z usługi, zarówno przez klientów, jak i kierowców. Korzystając z Ubera możemy za pomocą gwiazdek oceniać kierowcę. Jeżeli jednak ktoś uzna, że 5 gwiazdek to za mało, to teraz w dokładniejszym ocenieniu podróży i pochwaleniu kierowcy, pomoże nowe menu. Pasażer może wybrać pochwałę z obrazkowego menu. Docenić można np. ciekawą rozmowę, dbałość o komfort lub nawet znakomity dobór muzyki. Kierowca otrzyma wówczas powiadomienie ze stosowną wiadomością oraz specjalną odznaką. Chęć…

Uber z funkcją zmiany miejsca odbioru. Koniec opłat za ludzkie błędy?

10
OPROGRAMOWANIE 30.03.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Od początku Ubera, czyli od jakichś 8 lat, użytkownicy ciągle wymieniają przede wszystkim jedną wadę usługi – brak możliwości poprawienia miejsca odbioru. Teraz to się zmieni, firma w końcu wysłuchała długo zgłaszanych uwag i udostępniła funkcję edycji. Po zatwierdzeniu kursu mogliśmy wyłącznie go anulować, co narażało nas na poniesienie kosztów, drugą opcją było dotarcie do ustalonego wcześniej miejsca, a każda minuta zwłoki to dodatkowa opłata. W przypadku pierwszej metody, oprócz możliwe opłaty, byliśmy ponadto zmuszeni do zamówienia kolejnego kierowcy, już z ustaloną nową lokalizacją –…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:21

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.