reklama

Ubuntu Tweak 0.5.6 Beta z funkcją kopii zapasowej

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Ukazała się wersja beta Ubuntu Tweak 0.5.6 - aplikacji przeznaczonej do manipulowania ukrytymi ustawieniami systemu w Ubuntu.

Wśród nowości wprowadzonych do tego wydania warto wymienić przycisk Reset, który jest teraz obecny przy wszystkich opcjach Ubuntu Tweak - pozwala on na błyskawiczne przywrócenie ustawień danej sekcji do wartości domyślnych. Drugą istotną nowością jest możliwość tworzenia kopii zapasowej konfiguracji programu, dzięki czemu możemy zachować nasze ustawienia na wypadek awarii systemu lub konieczności jego reinstalacji. Twórcy mają nadzieję, że przy aktywnej współpracy ze strony tłumaczy i testerów finalna wersja Ubuntu Tweak 0.5.6 zostanie szybko wydana.

Ubuntu Tweak 0.5.6 Beta można pobrać bezpośrednio z naszego vortalu z działu Narzędzia -> Narzędzia systemowe. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać potencjalnie niestabilnie.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić